Informace obecního úřadu Hlinka: AKTUALIZOVÁNO 19. 03. 2020

Vážení občané,

dle Nařízení vlády jsou od dnešního dne (16. 03. 2020) omezeny mimo jiné úřední dny pro veřejnost na úřadech, proto i obecní úřad Hlinka bude pro veřejnost otevřen pouze v pondělí a středu od 07 – 10 hodin.

Proto vás žádáme, abyste:

• vstupovali do kanceláře jednotlivě, dodržovali odstup od ostatních klientů a účetní obce
  • přednostně využili telefonické a emailové komunikace, případně své záležitosti k vyřízení odložili
  • pokud to lze, využívali bezhotovostní platby

Knihovna je také uzavřena.

Sledujte sdělovací prostředky, které aktuálně informují o situaci kolem nemoci COVID-19.

Telefonní číslo na starostu je: 727 919 519, email: starosta@obechlinka.cz

Telefonní čísla na účetní je: 554 642 043, email: ucetni@obechlinka.cz

Informace k nakupování v místním obchodě HEDA

Po dohodě s paní Helenou Konvičkovou vám sdělujeme, že prodejna potravin je od 17. 03. 2020 do odvolání otevřena od 8 do 13 hodin. Paní Konvičková žádá zákazníky, aby nakupovali jednotlivě, aby se v obchodě zdržovali max. 2-3 nakupující najednou.

Občané, kteří potřebují zajistit zásobování potravinami z důvodu vyhlášené karantény, nechť se obrátí telefonicky na obecní úřad Hlinka, který nákup zajistí.

Informace k ordinační době MUDr. Zouharové

Paní doktorka Zouharová s platností od 16. 03. 2020 uzavřela čekárnu, přijímá pouze akutní případy a akutně nemocné, kteří se objednají na telefonickém čísle 554 642 079.

Recepty na dlouhodobě užívané léky budou vydávány elektronicky.

Informace k autobusovým spojům

Autobusy jezdí od 16. 03. 2020 podle prázdninových jízdních řádů. Sledujte http://www.portal.idos.cz

Také ostatní úřady (Městský úřad Krnov, Finanční úřad, Úřad práce ČR) mají upravenou úřední dobu pro veřejnost, nebo jsou úplně uzavřeny. Aktuální informace si telefonicky ověřujte na daném úřadu.

!!!Všechna výše uvedená opatření platí do odvolání!!!